Acun Ilıcalı evlendi !..

Anasayfa GÜNDEM, MAGAZİN 20 Eylül 2017 Okunma
Acun Ilıcalı evlendi !..

Acun Ilıcalı, 8 yıldır birlikte olduğu Şeyma Subaşı ile dün Fransa’da evlendi. Bugün ise kulüp Bagatelle’de düğün törenleri gerçekleşti. Şeyma Subaşı herkesin merakla beklediği gelinliğinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı dün nikah töreninde Avustralyalı modaevi Zimmerman marka gelinlik tercih etmişti.
Şeyma nikahtan sonra düğün yemeğinde de Naeem Khan imzalı gelinlik koleksiyonundan bir elbise giydi.

Herkes merakla düğün töreninde giyeceği gelinliği bekliyordu. Şeyma gelinlikli ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Subaşı’nın düğünde tercih ettiği gelinlik ise Vera Wang imzalı.

İŞTE ŞEYMA’NIN GELİNLİKLİ FOTOĞRAFI:

Şeyma Subaşı gelinlikli fotoğrafını sosyal medya hesabından bu notla paylaştı:

Şu anda neler hissetiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor.. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor,görüyor olsaydınız☺Hayatta her şeyin kader olduguna inanan biri olmuşumdur. Bunu da ara ara sizlerle paylaşmışımdır.. İlişkim boyunca herkes gibi hem üzüldüm hem mutlu oldum ama ben herkesden çok daha güçlü durdum,çünkü ne yaşarsam yaşayayım sağlıktan,aileden,arkadaştan daha önemli bir şey olmadığının bilincinde oldum… Allah’ın benim için çizdiği bu yolda benim yanımda olan bana başından beri inanan-güvenen ailem ve arkadaşlarım sizi o kadar cok seviyorum ki!!!!! Sizlere sahip olduğun için o kadar çok şanslıyım ki!!! Yine unutmadan! Canımsınız! @edafranci @sedayenigun
HAILEE STEINFELD’İN KIYAFETİNE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ
Şeyma Subaşı’nın Vera Wang imzalı gelinliğinin ABD’li oyuncu Hailee Steinfeld’in 2017 Altın Küre Ödül Töreni’nde giydiği kıyafete benzerliğiyle dikkat çekti.

Ses Kapa

Süre0:05
/
Toplam Süre0:15
Yüklendi: 0%

Yükleniyor: 0%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co